Hakkımızda

Biz kimiz?

Merhaba,

Benzersiz İşler'e hazır mısınız?

“Büyük tasarımcılardan pek az büyük reklamcı çıkar, çünkü kendilerini resmin güzelliğine kaptırırlar ve malın satılması gerektiğini unuturlar”

James Randolph Adams
Benzersiz İşler, İstanbul merkezli bir yeni nesil tasarım ajansıdır. 2022 yılında kurulan Benzersiz İşler, aynı fikirde, tutkulu insanların tek bir çatı altında çalışabileceği, fikirleri daha anlaşılır ve etkili hale getiren, benzersiz fikirleri paylaşma ve hayata geçirme konusunda uzmanlaştığı ilham ve yaratıcılığı barındırıyor. Görsel marka stratejisinin oluşturulması, marka konumlandırması, logo-kurumsal kimlik tasarımı ve bir markanın ihtiyacı olan tasarım adına her şeyin oluşturulması için doğru adres Benzersiz İşler. Sahiplendiklerimiz; basitlik, strateji, işlevsellik, müşterilerle iyi diyalog, dikkat çekici bir tasarım, sıkı çalışma.

Bugünün sorunlarını çözmenin yanı sıra geleceğin fırsatlarını tanımlayan ürünler ve hizmetler (basılı ve dijital) oluşturmak için erken aşamadaki girişimlerden büyük markalara kadar her şekil ve büyüklükteki işletme ve kuruluşla birlikte çalışıyoruz.

Değişime açıksanız bizimle iletişime geçebilirsiniz!